dbSTATION

ClimatopFamily dB Station pomaga w doborze najlepszych szyb akustycznych dla Twojego domu, Program prezentuje akustykę szyb nastawionych na różne źródła hałasu. Dzięki programowi zapoznamy się jak działają szyby akustyczne i jak duży komfort zapewniają użytkownikom domu. Aplikacja prezentuje prezentuję produkty firmy GLASSOLUTIONS należącej do grupy kapitałowej Saint-Gobain.

Aplikacja dBStation w prosty i słyszalny sposób wskazała mi różnicę pomiędzy zwykłymi szybami, a szybami dźwiękoszczelnymi. To przekonało mnie do wyboru.

KlientOkna dżwiękoszczelne

COMPASS

CLIMATOPFAMILY Compass pozwala na dobór najlepszych szyb w zależności od lokalizacji oraz orientacji geograficznej Twojego domu. Sprawdź konfigurator oszczędności, który na podstawie Twoich indywidualnych preferencji dobierze najbardziej energooszczędne szyby oraz przedstawi oszczędności w ciągu roku oraz w okresie długoterminowym. Program rekomenduje szyby termoizolacyjne oraz z dodatnim bilansem energetycznym. CLIMATOPFAMILY Compass przedstawia ofertę firmy GLASSOLUTIONS należącej do grupy kapitałowej Saint-Gobain.

Wykorzystanie aplikacji ClimatopFamily Compass pokazało mi jakie są zależności pomiędzy kierunkami świata, a wyborem odpowiednich szyb do moich okien.

KlientOkna energooszczędne

dBStation

ClimatopFamily Compass