Logo szyby, finalista konkursu

Szyby CLIMATOP FAMILY z ciepłą ramką SWISSPACER finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2015

Konkurs Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.  Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa.

logo_DW

Mamy przyjemność poinformować, że nasze szyby CLIMATOP FAMILY z ciepłą ramką SWISSPACER zostały finalistą prestiżowego konkursu DOBRY WZÓR 2015.

 

CLIMATOP FAMILY to grupa produktowa:

  • FAMILYSILENCE to produkty dedykowane użytkownikom ceniącym sobie komfort akustyczny, ciszę i spokój w zgiełku miasta (SILENCECITY) lub okolicy lotniska (SILENCEAIR)
  • FAMILYECO są produktami szczególnie polecanymi do budynków, których mieszkańcom zależy na niskich kosztach ogrzewania (ECOterm) oraz dodatkowo na pozyskiwaniu darmowej energii z promieniowania słonecznego (ECOsun).
  • FAMILYSAFE to ostatnia grupa produktów, której głównym zadaniem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa zarówno w zakresie ochrony przed włamaniem (SAFEhome), a także w razie rozbicia czy wpadnięcia na szkło (SAFEkids).